HASRET GECESİ   Leave a comment

Lüleburgaz Lisesi 1964-65 yılı 6.Ed/B sınıfı mezunları 40.yıl buluşma anısını HASRET GECESİ adıyla 20 Mayıs 2005 tarihinde Lüleburgaz Öğretmen evi salonunda coşkulu bir gecede kutladılar.

 Organizesini Orhan SUAT-Fikri KESEBİR- Önder BALTA nın yaptığı bu buluşmada, Atılım Dersaneleri sahibi Tevfik YALNIZ’IN bastırmış olduğu resimli kitapçık ve Gürkan KETHÜDAOĞLU nun arkadaşların isimlerini taşıyan bez ferman dan dolayı kendilerini kutlarız. Nostaljik resimleri veren arkadaşlara teşekkür ederiz.

Ayrıca nostaljik resimler ve gece eğlencesi 2 CD haline getirilmiş ve arkadaşlara dağıtımı sağlanmıştır.G ece ye her zamanki gibi renk katan Orhan Suat, ve renkli kişiliği ile Cahit Göğüslü ve katılımları ile yıllar sonra karşılaştığımız tüm arkadaşlarımız ve değerli eşlerine candan ve yürekten teşekkür ederiz.

Hasret gecesine Fikri Kesebir ve eşi, Doğanay ANIL ve eşi, Önder BALTA ve eşi, Cemil BÖLÜKBAŞI ve eşi, Saim ENGİN ve eşi, Nusret ERLEVENT ve eşi, Taner KELKİTLİ ve eşi, Sulhi CANER, Eşref ARTAN , Orhan SUAT ve eşi,Birol MENEKŞE ve eşi, Cahit GÖĞÜSLÜ,Sevinç GÖĞÜSLÜ ve eşi,Emin AYDEMİR ve eşi,Gürkan KETHUDAOĞLU ve kızı,Ülkü TIRPANCI ve eşi, Ender EREL ve eşi,İnci MALKOÇ ve eşi,Lale OMURCA ve eşi,Yılmaz DEDEOĞLU,Faruk ZAÇE ve eşi,Selahattin GAMIZ,Mehmet TİRYAKİ ve eşi,İlkin ALP ve eşi,Gürhan ORBAY ve eşi,Hasan YİĞİTER ve eşi,Ruhi DALBOY ve eşi,Hakkı GÖKHAN ve eşi,Remzi NARLI ve eşi,Mustafa GERENLİ ve eşi, Fatma KURBAN,Tevfik YALNIZ ve eşi,Alaattin ERGİN ve eşi ve Sanat Tarihi ve Resim Öğretmeni Sami ARI katılmışlardır.

Bu gecede aramızda ebediyen olmayacak ve kalbimizde yaşayan Gürhan SAKA ya ve bu gecenin yapılmasından sonra yine aramızdan ebediyen ayrılan Bahattin KAYTANLI arkadaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet dileriz. Ruhları şad olsun.

 Bu sitede nostaljik ve bu anlamlı günün fotoğrafları PHOTOS ALBUM denilen bölümünde de yayınlanmak suretiyle sanal aleme taşımıştır.Bu bölümde 100 fotoğraf vardır.sağ tarafta SLADESHOW tıklanarak FULLWİEV şekli seçilerek tam ekranda görmek mümkündür. Ayrıca video görüntülerini http://video.google.com/videoplay?docid=8950492611701895979  burayı tıklamak suretiyle izleyebilirsiniz.İzlemenizi öneririm.

 Tekrar buluşmak üzere hoş ve esen kalın sevgiler ve saygılar  

     ÖNEMLİ NOT:   onderbalta@hotmail.com, onderbalta@gmail.com ve  orhansuat@hotmail.com   orhansuat@gmail.com e-mail adreslerine ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.LİSENİN İNTERNET SAYFASININ ADRESİ  http://www.luleburgazlisesi.k12.tr/

 
hasret g[1].topluhasret[1].g.toplu 1

S3010084

 
 
 
 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Reklamlar

Posted 15 Şubat 2006 by luleburgazlisesi in Genel

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: